72162-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Larmövervakningstjänster – Trygghetslarm
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelTrygghetslarm
BeskrivningUppdraget består av ett totalåtagande för tillhandahållande av trygghetslarmsystem, till särskilda boenden för äldre.
Intern identifierareSN 2024/0209
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79711000 Larmövervakningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000