See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Julgåva
Beskrivning: Julgåva
Intern identifierare: Ks 698/2024
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 18530000 Presenter och priser
Ytterligare klassificering (cpv): 55900000 Detaljhandelstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Ramavtalsvillkor
Beskrivning: Intresserade anbudsgivare (nedan kallad Leverantör) inbjuds att lämna anbud gällande Örebro kommuns, org nr: 212000-1967 (nedan kallad upphandlande myndighet "UM") behov av Julgåva till kommunens medarbetare. Upphandlingen baseras på de villkor och förutsättningar, som anges i upphandlingsdokumenten. Mer information om UM återfinns på https://www.orebro.se/.
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Leverantörsprövning
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Krav på tjänsten
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Administrativa villkor