Typ av upphandlande myndighet Regional eller lokal myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Operationsbordssystem till Ljungby lasarett
Referensnummer: 21RGK1857
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 33192230 Operationsbord
II.1.4.
Kort beskrivning
Inköp av operationsbordssystem till Ljungby lasarett.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 33160000 Operationsteknik, 33162100 Utrustning för operationssalar, 33192000 Möbler för sjukvårdsändamål
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen