See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Projektledare för div projekt inom Gällivare sjukhus.
Beskrivning: I uppdraget ingår att: efter avrop. • Projekt-/byggleda div projekt inom Bygg, El, VS, Vent Gällivare sjukvårdsdistrikt.
Intern identifierare: 24/334
Typ av förfarande: Annat förfarande i ett steg
Förfarandets viktigaste kännetecken: Avrop på DIS
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72224000 Konsulttjänster för projektledning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000