722087-2024 - Resultat
Sverige – Medicinsk utrustning – Inkontinensprodukter absorberande
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelInkontinensprodukter absorberande
Beskrivninginkontinensprodukter för Region Jönköping läns och kommunerna i Jönköpings läns behov.
Föregående meddelande211433-2022
Intern identifierareRJL 2021/1900
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelGENERELL DEL