2. Förfarande
Förfarande
Titel: Kaffeautomater med tillhörande varor och tjänster
Beskrivning: Upphandlingen omfattar köp av nya och begagnade kaffeautomater, leverans, installation samt service, utöver detta kommer beställaren att avropa förbrukningsartiklar såsom kaffe, te samt övriga tillhörande produkter.
Intern identifierare: KLF 2024/1008
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 39711310 Elektriska kaffebryggare
Ytterligare klassificering (cpv): 03131100 Kaffebönor, 15512100 Kaffegrädde, 15860000 Kaffe, te och liknande produkter, 15861000 Kaffe, 15861200 Koffeinfritt kaffe
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Kaffeautomater med tillhörande varor och tjänster