722180-2023 - Konkurrensutsättning
Sverige – Tvätt- och kemtvättstjänster – Cirkulationstvätt-bäddtextilier 2024-2026
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelCirkulationstvätt-bäddtextilier 2024-2026
BeskrivningHyra av bäddtextilier
Intern identifierareKA 2023/000817
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 98310000 Tvätt- och kemtvättstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelObligatoriska krav