722182-2023 - Konkurrensutsättning
Sverige – Skogsavverkning – Leveransvirke 2
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor - Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelLeveransvirke 2
BeskrivningLidköpings kommun inbjuder härmed att lämna anbud på leveransvirke från kommunens skogar.
Intern identifierare2023-55
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Ytterligare om kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 77210000 Skogsavverkning
Ytterligare klassificering (cpv): 03440000 Skogsprodukter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelGenerell del