722262-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Installation av radio-, televisions-, ljud- och videoutrustning – AV-teknik sessionssalen
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelAV-teknik sessionssalen
BeskrivningAV-teknik till sessionssalen i Rådhus Skåne. Upphandlingen omfattar varor samt installation.
Intern identifierareGN 2024/9
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 51310000 Installation av radio-, televisions-, ljud- och videoutrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 51313000 Installation av ljudutrustning, 51314000 Installation av videoutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareAV-teknik sessionssalen