722276-2023 - Konkurrensutsättning
Sverige – Kontorsmaskiner, datorer samt kontors- och datorutrustning, utom möbler och programvara – Skrivare
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelSkrivare
BeskrivningUpphandling av skrivare
Intern identifierare2023/00557
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 30000000 Kontorsmaskiner, datorer samt kontors- och datorutrustning, utom möbler och programvara
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelGenerell del
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelObligatoriska krav 1
Del (anbudsområde)LOT-0003
TitelGenerell del (1)