2. Förfarande
Förfarande
Titel: Lustgasmixer
Beskrivning: lustgasmixer för blandning av gaser för att skapa anelgesi
Intern identifierare: RS 2024-02342
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000