72237-2024 - Planering
Sverige – Programvara för kommunikation och multimedia – RFI Tjänst för mellanlagring samt redigering av bild, ljud och video
Förhandsmeddelande som endast används i informationssyfte
Tjänster - Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelRFI Tjänst för mellanlagring samt redigering av bild, ljud och video
BeskrivningRFI för mellanlagring samt redigering av bild, ljud och video
Intern identifierareRFI 202404
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Ytterligare om kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 48500000 Programvara för kommunikation och multimedia
Ytterligare klassificering (cpv): 32351100 Videoredigeringsutrustning, 48300000 Programvara för dokumentredigering, ritning, bildhantering, schemaläggning och produktivitet