2. Förfarande
Förfarande
Titel: Avfallskärl fyrfack inom Linköpings kommun
Beskrivning: Upphandling av avfallskärl inkl. montering, utsättning, hemtagning, ramavtal mm.
Intern identifierare: 23/267
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 44616200 Avfallstunnor
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000