722386-2024 - Planering
Sverige – Ortopedisk vård – Extern Remiss Ortropedtekniska tjänster
Förhandsmeddelande som endast används i informationssyfte
Varor - Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelExtern Remiss Ortropedtekniska tjänster
BeskrivningExtern remiss ortopedtekniska tjänster
Intern identifierare2024-O002389
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Ytterligare om kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 85121283 Ortopedisk vård