722441-2022 - Ändring av kontrakt och ramavtalSverige-Stockholm: Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
Ändringsmeddelande
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/23/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Markkonsulter (VA- och markprojektör, landskapsarkitekt samt trafikingenjör)
Referensnummer: 2021-00186
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen vid tiden för kontraktets ingående
Vänligen se upphandlingsdokument.