722491-2024 - Resultat
Sverige – Avlopps- och avfallshantering, sanering och miljötjänster – Avloppstjänster Upplands-Brohus AB
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Avloppstjänster Upplands-Brohus AB
Beskrivning: UpplandsbroHus upphandlar avloppstjänster till sina fastigheter.
Intern identifierare: A179/24
Typ av förfarande: Annat förfarande i flera steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90000000 Avlopps- och avfallshantering, sanering och miljötjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Avloppstjänster (DIS) steg II, Svenska Bostäder
Beskrivning: Upphandling av avloppstjänster inom upplands-bro kommun
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Övergripande krav (1)
Beskrivning: Miljökrav för leverans enligt Anbudsinfordran steg 1. Säkerhetskrav. intyg på att företaget erhåller tillstånd på ADR och intyg på att två chaufförer erhåller ADR-intyg
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Information om anbudsgivaren (1)
Beskrivning: Avloppstjänster inom Upplands-Brohus AB