72250-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Reservelektricitetsaggregat – Mobil reservkaft
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelMobil reservkaft
BeskrivningGavlefastigheter Gävle kommun AB upphandlar Mobilt Reservkraftverk.
Intern identifierare15292
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 31682500 Reservelektricitetsaggregat
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareMobil reservkaft