2. Förfarande
Förfarande
Titel: Vagusnervstimulering (VNS)
Beskrivning: Upphandlingen avser implanterbara stimulatorer för vagusnervstimulering (VNS) samt tillbehör.
Intern identifierare: RS 2024-00543
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000