See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Kemtekniska produkter för storkök samt service av doseringsutrustning 2023
Beskrivning: Kemtekniska produkter för storkök samt service av doseringsutrustning 2023
Intern identifierare: 2023/KSUH 0097
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 24000000 Kemiska produkter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Malldel
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Krav