See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Profilprodukter 2024
Beskrivning: Profilprodukter till VGR och Göteborgssymfonikerna
Intern identifierare: RS 2023-02112
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 22460000 Reklamtrycksaker, varukataloger och manualer
Ytterligare klassificering (cpv): 18000000 Kläder, skor, väskor och tillbehör, 18200000 Ytterkläder, 18300000 Klädesplagg, 18412000 Sportkläder, 18936000 Textilpåsar, 22000000 Trycksaker och tillhörande produkter, 44423450 Namnskyltar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Mall VGR Anbudsinbjudan och avtal (4) (1) (2)