722913-2022 - ResultatSverige-Staffanstorp: Revision
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ramavtal Revisionstjänster åt Staffanstorps Centrum med tillhörande bolag
Referensnummer: 22/20
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79212000 Revision
II.1.4.
Kort beskrivning
Ramavtal Revisionstjänster åt Staffanstorps Centrum med tillhörande bolag. För vidare information finner ni under AUC.1
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen