See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Eldrivna rullstolar klass A och B
Beskrivning: Eldrivna rullstolar för hela 7-klövern, klass A och klass B.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33193000 Invalidfordon, rullstolar och tillhörande utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Eldrivna rullstolar klass A
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:103466:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 33193100 Invalidfordon och rullstolar, 33193121 Motordrivna rullstolar, 33193120 Rullstolar
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Eldrivna rullstolar klass B Bakhjulsdriven
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:103466:Lot:2
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Eldrivna rullstolar klass B Framhjulsdriven
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:103466:Lot:3
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Eldrivna rullstolar klass B Mitthjulsdriven
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:103466:Lot:4