See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Medicinska och tekniska gaser 2025
Beskrivning: Upphandling av medicinska, medicintekniska och övriga gaser
Intern identifierare: 24RS342
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 24111500 Gaser för medicinskt bruk
Ytterligare klassificering (cpv): 24100000 Gaser, 24111800 Flytande nitrogen
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Avtalsmall
Ytterligare klassificering (cpv): 24100000 Gaser
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Anbudsinbjudan