72303-2026 - Resultat
Sverige – Chefsutbildning – Ledarskapsutveckling
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelLedarskapsutveckling
BeskrivningSigtuna kommun är i behov Leverantör/er som kan utföra större Ledarskapsutbildningar både årligen och mindre utbildningar vid behov. Upphandlingen är uppdelad i två Områden där möjlighet finns att lämna anbud på hela eller del av upphandlingen.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 80532000 Chefsutbildning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:118351:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 79632000 Utbildning av personal, 80000000 Undervisning och utbildning
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelVidare utbildningar
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:118351:Lot:2