2. Förfarande
Förfarande
Titel: Utskrift som tjänst
Beskrivning: Upphandling av Utskrift som tjänst.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 30232100 Skrivare och kurvskrivare
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:91772:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 79800000 Tryckning och tillhörande tjänster, 48773100 Utskriftshanterare, 48773000 Utskriftsprogram, 79500000 Kontorshjälp