723076-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Skadeförsäkringar – Hemförsäkringsavtal Örebrobostäder AB
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelHemförsäkringsavtal Örebrobostäder AB
BeskrivningUpphandling av hemförsäkringsavtal för Örebrobostäder AB avseende perioden 2026-03-01--2029-02-28 +1 +1 optionsår.
Intern identifierare25/22
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 66515000 Skadeförsäkringar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000