72325-2026 - Resultat
Sverige – Diverse livsmedel – Färskt bröd, tillredda smörgåsar och fikabröd
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelFärskt bröd, tillredda smörgåsar och fikabröd
BeskrivningLeverans av färskt bröd, tillredda smörgåsar och fikabröd till Nyköpings kommuns skolor, förskolor och äldreboenden.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 15800000 Diverse livsmedel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelFärskt bröd
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:119815:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 15811500 Färdiga brödprodukter, 15811100 Bröd, 15810000 Brödprodukter, färska bakverk och kakor
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelTillredda smörgåsar
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:119815:Lot:2
Del (anbudsområde)LOT-0003
TitelFikabröd
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:119815:Lot:3