723438-2024 - Resultat
Sverige – Möbler (inkl. kontorsmöbler), inredning, hushållsapparater (exkl. belysning) och rengöringsprodukter – Arbetsplats och förvaring Farsta
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelArbetsplats och förvaring Farsta
BeskrivningUpphandling av möbler, arbetsplats och förvaring till Farsta.
Intern identifierareA323.493/2024
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 39000000 Möbler (inkl. kontorsmöbler), inredning, hushållsapparater (exkl. belysning) och rengöringsprodukter
Ytterligare klassificering (cpv): 39100000 Möbler
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareArbetsplats och förvaring Farsta