723585-2025 - Resultat
Sverige – Tillagning av måltider – Måltidstjänster Nya Elementar
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – förenklat system
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelMåltidstjänster Nya Elementar
Beskrivning1330 st skolluncher och mellanmål till 220 st. Uppdraget inkluderar inköp av livsmedel och tillagning av skolluncher i skolans lokaler.
Intern identifierareUTBF-NYE 2023/3-1
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 55322000 Tillagning av måltider
Ytterligare klassificering (cpv): 15894210 Skolmåltider, 55320000 Måltidsservering, 55523100 Servering av skolmåltider
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareMåltidstjänster Nya Elementar