Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 75123000 Fastighetsförvaltning
Uppskattad löptid
Startdatum: 01/04/2024
Slutdatum för varaktighet: 01/04/2026
Förlängning
Högst antal förlängningar: 2