72364-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Lås, nycklar och gångjärn – Låstjänster
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelLåstjänster
BeskrivningTillverkning och leverans av cylindrar, nycklar och hänglås i beställarens låssystem.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 44520000 Lås, nycklar och gångjärn
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:124175:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 44521100 Lås, 44521200 Hänglås och kedjor, 98395000 Låssmedstjänster