Typ av upphandlande myndighet Departement eller annan central, regional eller lokal statlig myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Underhållskontrakt Lätt Dyksystem 09
Referensnummer: 20FMV828
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 37412241 Andningsapparater för dykare
II.1.4.
Kort beskrivning
För Lätt Dyksystem 09 behov av att mot ursprungsleverantören upphandla underhåll, reservdelar och modifieringar.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
För Lätt Dyksystem 09 behov av att mot ursprungsleverantören upphandla underhåll och modifieringar. Behov av tekniskt systemstöd, underhåll, utbildning, modifieringar och reservdelar.