723845-2024 - Resultat
Sverige – Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster – Vägplan och option på förfrågningsunderlag för utförandeentreprenad för väg 728 ny vägsträckning vid sågen i Kinnared inom Hylte kommun, Hallands län
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Vägplan och option på förfrågningsunderlag för utförandeentreprenad för väg 728 ny vägsträckning vid sågen i Kinnared inom Hylte kommun, Hallands län
Beskrivning: Upphandlingen avser vägplan och option på förfrågningsunderlag för Väg 728 ny vägsträckning vid sågen i Kinnared inom Hylte kommun.
Intern identifierare: KOM-414768
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Vägplan och option på förfrågningsunderlag för utförandeentreprenad för väg 728 ny vägsträckning vid sågen i Kinnared inom Hylte kommun, Hallands län