See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Urodynamiksystem med förbrukningsmaterial - omtag
Beskrivning: Urodynamiksystem med förbrukningsmaterial
Intern identifierare: UPPH2025-00143
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33125000 Utrustning för urologisk undersökning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: 1. Administrativa föreskrifter
Beskrivning: Upphandling av ramavtal för urodynamiksystem med förbrukningsmaterial
Intern identifierare: 1726802
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: 2. Kravspecifikation
Beskrivning: Upphandling av ramavtal urodynamiksystem med förbrukningsmaterial
Intern identifierare: 1726803