See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal spoldesinfektor patienttoalett
Beskrivning: Upphandling ramavtal för spoldesinfektorer patienttoalett till Region Uppsala
Intern identifierare: UPPH2025-00071
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33191000 Utrustning för sterilisering, desinfektion och hygien
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: 1. Administrativa föreskrifter
Beskrivning: Upphandling av ramavtal för spoldesinfektor patienttoalett till Region Uppsala
Intern identifierare: 1674376
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: 2. Kravspecifikation
Intern identifierare: 1674377