723920-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Försäljning av fastigheter – Mäklartjänster
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelMäklartjänster
BeskrivningUpphandlingen avser mäklartjänster för succesiva avrop under avtalstiden.
Intern identifierareKS-2024-01583
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 70123000 Försäljning av fastigheter
Ytterligare klassificering (cpv): 70000000 Tjänster avseende fast egendom, 70122100 Försäljning av mark, 70123100 Försäljning av bostadsfastigheter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelAnbudsområde A Osby Kommun
BeskrivningMäklartjänster
Intern identifierareAnbudsområde A Osby Kommun
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelAnbudsområde B Hörby kommun
Intern identifierareAnbudsområde B Hörby kommun
Del (anbudsområde)LOT-0003
TitelAnbudsområde C Bromölla kommun
Intern identifierareAnbudsområde C Bromölla kommun