724091-2022 - KonkurrensutsättningSverige-Växjö: Utveckling av kundanpassad programvara
Meddelande om upphandling
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
CRM system
Referensnummer: 2022/3148-2.1.6
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
72230000 Utveckling av kundanpassad programvara
II.1.4.
Kort beskrivning
Procurement CRM system
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
48332000 Programvara för schemaläggning, 48400000 Programvara för affärstransaktioner och personliga affärer, 48445000 Programvara för kundhantering, 48500000 Programvara för kommunikation och multimedia, 48610000 Databassystem, 48611000 Programvara för databas, 48810000 Informationssystem, 72220000 Systemtjänster och tekniska konsulttjänster, 72222300 IT-tjänster, 72260000 Programrelaterade tjänster, 72266000 Programkonsulttjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen