See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Infrastructure and control hardware to Super-FRS
Beskrivning: Chalmers invites companies, hereinafter called Tenderers, to submit tenders concerning Infrastructure and control hardware to Super-FRS.
Intern identifierare: C 2025-0195
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Ytterligare om kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: General requirements
Beskrivning: Infrastructure and control harware to Super-FRS
Intern identifierare: 1839100-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Tenderer's suitability
Beskrivning: Infrastructure and control harware to Super-FRS.
Intern identifierare: 1843478-1
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: European Single Procurement Document
Intern identifierare: 1843531-2