2. Förfarande
Förfarande
Titel: Elbåt
Beskrivning: Upphandlingen syftar till att hyra en elbåt som ska användas för passagerartransport i Trollhättans kanal.
Intern identifierare: KS 2024/1204
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34512000 Fartyg och liknande båtar för passagerartrafik eller godstransport
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000