2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling av anläggning med centrifug och polymerupplösare
Beskrivning: Upphandling av centrifuganläggning inklusive polymerupplösare för avvattning av avlopps- och processvatten till slam, ytterligare information framgår av förfrågningsunderlaget.
Intern identifierare: Centrifuganläggning
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34951200 Utrustning för slamhantering
Ytterligare klassificering (cpv): 42900000 Diverse allmänna maskiner och specialmaskiner, 42912300 Maskiner och apparater för filtrering eller rening av vatten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Obligatoriska krav