724241-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Gaturenhållning och gatsopning – Sandupptagning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelSandupptagning
BeskrivningUpphandling avseende sandupptagning i områdena Tumba och Grödinge.
Intern identifierareTFN/2025:00370
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90610000 Gaturenhållning och gatsopning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareSandupptagning