724359-2025 - Resultat
Sverige – Anläggningsarbete – Ramavtal mark- och beläggningsentreprenader
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Byggentreprenader
2. Förfarande
Förfarande
TitelRamavtal mark- och beläggningsentreprenader
BeskrivningRamavtal avseende mark- och beläggningsentreprenader
Intern identifierareTN 2024/0885
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artByggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete
Ytterligare klassificering (cpv): 45233222 Vägbeläggningsarbeten, 45236000 Markanläggning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareRamavtal mark- och beläggningsentreprenader