See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Elektronikleverantör
Beskrivning: Ramavtal rörande elektronikprodukter, bärbara datorer, mobiltelefoner, tangentbord, bildskärmar m.m.
Intern identifierare: 23/5
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 30000000 Kontorsmaskiner, datorer samt kontors- och datorutrustning, utom möbler och programvara
Ytterligare klassificering (cpv): 32000000 Radio-, televisions-, kommuniktions- och telekommunikationsutrustning samt tillhörande utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000