2. Förfarande
Förfarande
Titel: UPPHANDLING AV KONTRAKT AVSEENDE KOMMUNAL RÄKENSKAPSREVISION 2025 OCH FRAMÅT
Beskrivning: Revisorskollegiet inbjuder härmed till anbudsgivning avseende upphandling av kontrakt för räkenskapsrevision för Göteborgs Stad.
Intern identifierare: SRV-2024-0037
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79212100 Finansiell revision
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000