2. Förfarande
Förfarande
Titel: Säkerhetskonsulter
Beskrivning: Syftet med avtalet är resursförstärkning inom Säkerhetsområdet när ESEM har behov av det samt tillgång till konsulter som kan stötta med flera olika behov inom Säkerhetsområdet.
Intern identifierare: UH 25-36
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79417000 Konsulttjänster för säkerhet
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Intern identifierare: 1793174-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Utvärdering
Intern identifierare: 1793176-1