724515-2024 - Resultat
Sverige – Tjänster för bygg- och anläggningsarbeten – Fastighetsunderhåll ramavtal Bräcke 2024
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Byggentreprenader - Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelFastighetsunderhåll ramavtal Bräcke 2024
BeskrivningBräcke upphandlar ramavtal för fastighetsunderhållstjänster avseende ex.vis bygg , el, vs, tak ...
Intern identifierare24/6
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatja
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Ytterligare om kontraktets artByggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 71500000 Tjänster för bygg- och anläggningsarbeten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelGenerell del