2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling PR-konsulttjänster
Beskrivning: PR-konsulttjänster
Intern identifierare: KFKS-2025-00764
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79340000 Reklam och marknadsföring
Ytterligare klassificering (cpv): 79341100 Reklamrådgivning, 79342000 Marknadsföring
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Upphandling PR-konsulttjänster