2. Förfarande
Förfarande
Titel: Efterannons Tillbehör och förbrukning Ranger
Beskrivning: Efterannons för upphandling av Tillbehör och förbrukning Ranger Blod - och vätskevärmare
Intern identifierare: RS 2024-03197
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000