See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Lokalvårdsprodukter Västupp 2024
Beskrivning: Upphandlingen omfattar lokalvårdsprodukter till deltagande kommuner och organisationer.
Intern identifierare: 2024-000128
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 39830000 Rengöringsmedel
Ytterligare klassificering (cpv): 30195700 Tavelrengöringsmedel och tillbehör, 33741100 Handrengöringsmedel, 39831000 Tvättmedel, 39831200 Tvätt, disk och rengöringsmedel, 39831240 Rengöringssammansättningar, 39831300 Golvrengöringsmedel, 39831600 Toalettrengöringsmedel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Lokalvårdsprodukter