2. Förfarande
Förfarande
Titel: K0090.000 Byggledning Kristinehamn
Beskrivning: Byggledning för Bergslagens Artilleriregemente A9 då det återetableras på jungfrulig mark på Harberget i Kristinehamn
Intern identifierare: 5314/2025
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71500000 Tjänster för bygg- och anläggningsarbeten
Ytterligare klassificering (cpv): 71540000 Byggteknisk ledning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000